Reviews

It is always interesting to know what our clients think about us.

Olen väga,väga rahul,tegemist on oma ala parimatega!

Kõikidele probleemidele seoses autoga on leitud lahendus ja ma pole kordagi aastate jooksul pidanud otsima abi mujalt. Suur tänu toredale MB abi meeskonnale !

Claire Kadanik

Auranmaa henkilöstöpalvelu OY

Täname meeldiva teeninduse ja laimatu töökvaliteedi eest. Eraldi täname Andrei Mäting’ut, kes on alati abivalmilt vastu võtmas ning tagab kiire ja korraliku remonditöö. Siiani pole veel ühlegi probleemi olnud mida auväärt MB Abi ei ole suutnud lahendada.

Autod millega remondis oleme käinud:
Mercedes-Benz ML350 W163
Mercedes-Benz S350 CDI W220
Mercedes-Benz S420 W221

Täname koostöö eest!

Tajo Salus

Taisto Bussid AS

Tõeliselt professionaalne ettevõte. Olen olnud klient enam kui 10 aastat, tellinud nii lihtsamaid kui ka keerulisemaid töid ja alati on tööd tehtud saanud. Hea, et on jäänud veel kohti, kuhu saab auto remonti ( tihti just remonti, mitte osade vahetusse) viia ja öelda, et palun helistage kui auto valmis. Ja kui see kõne tuleb siis tead, et auto ongi valmis, mitte , et midagi sai tehtud ja midagi ei saanud.

Kindlasti tuleb kasuks ka see, et töötajad, on nende aastate jooksul enamuses alati samad olnud. Hea on autot remonti viia , kui saad suhelda samade inimestega. Tunned neid ja nemad sind ja sinu autot.

Edu teile edaspidiseks ja kohtumiseni.

Andrus Veimann

Tootejuht, Mercantile Group AS

Call Now Button